Szaklapunk olyan pszichológiai tudástárként is funkcionál, ahol több mint 4000 tudományos ismeretterjesztő cikket találsz az emberi psziché megfejtett titkairól. Írásainkat hosszú évek alatt halmoztuk fel, azok szakmai alapokon állnak, mégis közérthetőek.
TÉMÁK
munka távmunka munkakör munkahely házimunka munkamánia munkaforma munkaváltás Csapatmunka munkaasztal csoportmunka munkaerőpiac munkafüggőség munkavállalás munkakörnyezet munka rajongás munkamotiváció munkahelyváltás jövő munkahelye munkaorientáció munkanélküliség önismereti munka munkateljesítmény munkaalkoholizmus munkapszichológia munkahelyi nyomás mérgező munkahely munkahelyi jóllét munkahelyi stressz belső munka-modellMunkapszichológia
MEGHÍVÓ: Hivatás, szakma, munka: elköteleződünk egy életre vagy elhagyjuk pályánkat? – Dr. Koltói Lilla pszichológus előadásaAz élet egy hihetetlenül összetett út, tele kanyarokkal és választási lehetőségekkel. Ha úgy érzed, elvesztél az elágazások sűrűjében, ha épp szembesülnöd kell a pályaelhagyás kihívásaival, akkor ez az előadás neked szól!
Munkapszichológia
A munkahelyi mentorálás – A módszer, amivel nemcsak a munkavállaló, de a vállalat is fejlődhetEgyre inkább beigazolódni látszik, hogy a munkaerő megtartása és a munkavállalók fizikai és mentális jóllétének biztosítása, mindennél fontosabb lehet. Ehhez nyújt eszközt a mentorprogram bevezetése.
Élet & Pszichológia
Nem csak a mit, a hogyan is számít – Útmutató a tudatosabb étkezéshezTe hogyan étkezel? Telefont nyomkodva, sorozatot nézve vagy épp munka közben? Cikkünkkel segítséget nyújtunk a mindful étkezés eléréséhez.
Sportpszichológia
Nem csak edző! – Mi a pályán és az annak szélén álló sikeres kapcsolatának titka?A közös munka hatékonysága sokszor azon múlik, hogy a sportoló és az edző miként tudják az eltérő szerepeket és a hozzájuk kapcsolódó különböző célokat vagy elvárásokat összeegyeztetni.
Munkapszichológia
Milyen lenne az ideális munkakörnyezet idegrendszerünk számára?Cikkünkben az elmúlt évek néhány idegtudományi kutatását mutatjuk be, amely segíti a hatékony munkavégzést és tanulást.
Mi a kiégés? Vajon veleszületett meghatározottság, vagy a gyermekkori élmények, a felnőtt élet esetleg a környezet hatása számottevőbb-e a jelenség kialakulásában?
Ha nehéz élethelyzetbe kerültél és úgy érzed, segítségre lenne szükséged, vagy esetleg csak érdeklődnél szolgáltatásainkkal kapcsolatban, írj nekünk, és mi felvesszük veled a kapcsolatot. Bátran keress minket telefonon is!
Jelentkezz be telefonon!
+36 70 329 8180