Új munkahelyünk esetében gyakran emésztenek minket kétségek, melyek számos álmatlan éjszakát okozhatnak.
Vajon mi kell ahhoz, hogy megszabaduljunk egészségtelen mintáinktól és fenntarthatóbb, kifizetődőbb egyensúlyt érjünk el?
Olyan világban élünk, ahol a digitalizáció az élet mozgatórugója.
A home office a megszokott irodai környezettől eltérő kihívások elé állított minket. A személyes kommunikáció hiányával számos lehetőséget elvesztettünk, ami fontos a mindennapi rekreáció szempontjából.
A jól teljesítő csapatok egyik közös jellemzője, hogy magas a tagok közötti bizalom. Mindannyiunk fél a negatív megítéléstől, így, ha nincs meg a megfelelő bizalom akkor előfordulhat, hogy számos ötlet nem kerül felszínre, ami hátráltatja a fejlődést és a
2021. ápr. 27. 17:30 , online
Önbizalom tréning - 2 x 4 órás online workshopJegyár: 19 500 Ft
Jegyvásárláspszichológus, gyászfeldolgozás módszer® specialista
tehetséggondozás
önismeret
pályaválasztás
Cikksorozatunk első és második része összefoglalták saját utunk keresésének jelentőségét az életünkben, annak hatásait általános „jóllétünk” érdekében. A folyamat első, egyben legfontosabb lépéseként a szilárd elhatározást jelöltük meg, emellett adottsága
A korlátozások időszakában nemcsak azzal érdemes foglalkoznunk, hogy a szociális érintkezések hiánya milyen hatást gyakorolhat ránk, hanem érdemes átgondolnunk ennek a másik végpontját is, a különböző közösségimédia-felületeken eltöltött időt és az ebből
A munkahely annak minden aspektusával együtt életünk jelentős részét képezi.
Az imposztor szindróma szorongáshoz, stresszhez, akár depresszióhoz és kiégéshez is vezethet – mit tehetünk ellene?
Jellemzően az új év kezdetével új célokat állítunk magunk elé, melyek nemcsak a személyes fejlődésünket szolgálják, de sokszor konkrét munkahelyi előrelépést is takarnak.
Sokan, akik a járványhelyzet eleje óta otthonról, vagy részben távmunkában dolgoznak, tapasztalhatják, hogy ez egészen másfajta megterhelést jelent, az ezzel kapcsolatos stressz pedig az alvási, evési szokásainkra is rányomhatja a bélyegét.
Cikkünk az útkeresés legfontosabb tényezőjéről, az adottságokról szól.
A kiégés sokszor lassan, különösebb tünetek megjelenése nélkül kezd el kialakulni, az évek múlásával pedig szinte észrevétlenül juthatunk el a teljes kiégés állapotába.
Ha nehéz élethelyzetbe kerültél és úgy érzed, segítségre lenne szükséged, vagy esetleg csak érdeklődnél szolgáltatásainkkal kapcsolatban, írj nekünk, és mi felvesszük veled a kapcsolatot. Bátran keress minket telefonon is!
Jelentkezz be telefonon!
+36 70 329 8180