Szaklapunk olyan pszichológiai tudástárként is funkcionál, ahol több mint 4000 tudományos ismeretterjesztő cikket találsz az emberi psziché megfejtett titkairól. Írásainkat hosszú évek alatt halmoztuk fel, azok szakmai alapokon állnak, mégis közérthetőek.
TÉMÁK
gyerek gyerekek kisgyerek gyerekkor üveggyerek szülő-gyerek középsőgyerek gyereknevelés bumeránggyerek gyerekvállalás gyerekkori sport gyerekkori abúzus menekült gyerekek gyerekpszichológia gyerekkori agresszió gyerekközpontú válás szülő-gyerek kapcsolat szülő gyerek együttműködés párkapcsolat önismeret szorongás boldogság terápia depresszió család megküzdés psziché szerelem sport interjúGyermekpszichológia
Így nyugtasd meg dacos gyermeked néhány perc alatt!Hogyan teremthetünk szülőként nyugalmat, együttműködést és kapcsolatot a gyerekekkel minden korosztályban?
Gyermekpszichológia
Akik már nem sírnak – a magukra hagyott csecsemők világaVajon milyen hatással lehet a gyerekekre, ha a szüleiktől, a szerető családi otthontól távol nőnek fel? Milyen nehézségekkel kell megbirkózniuk a kórházban magukra hagyott csecsemőknek?
Kapcsolataink
Gyerekek nélkül otthon – Az üres fészek szindrómaAz üres fészek szindróma a családi élet természetes velejárója. Ahogyan a saját életünk, úgy a családé is változik, ez pedig magában foglalja azt is, amikor a gyerekek elhagyják a családi fészket.
Gyermekpszichológia
A gyerek az első – Lépések egy gyerekközpontú válásértEgy válás önmagában is sok nehézséggel jár, de ha egy gyerek is érintett, a legfontosabb, hogy ő ne sérüljön.
Gyermekpszichológia
Hiányjel a gyermekkorban: Milyen hatással van a szülő börtönbüntetése a gyermek lelkére?A letöltendő börtönbüntetés nemcsak a fogvatartott életére gyakorol közvetlen hatást, hanem a környezetére is, különös tekintettel a családjára, a gyermekeire.
Személyiség
Parentifikáltak gyerekként? 3 dolog, amire figyelj felnőttként!Mire érdemes figyelnünk parentifikált felnőttként, hogy kiegyensúlyozott kapcsolatokat ápolhassunk másokkal? A cikkből megismerheted azt a három tényezőt, ami hozzájárulhat a parentifikáció hatásainak csökkentéséhez.
Ha nehéz élethelyzetbe kerültél és úgy érzed, segítségre lenne szükséged, vagy esetleg csak érdeklődnél szolgáltatásainkkal kapcsolatban, írj nekünk, és mi felvesszük veled a kapcsolatot. Bátran keress minket telefonon is!
Jelentkezz be telefonon!
+36 70 329 8180