Szaklapunk olyan pszichológiai tudástárként is funkcionál, ahol több mint 4000 tudományos ismeretterjesztő cikket találsz az emberi psziché megfejtett titkairól. Írásainkat hosszú évek alatt halmoztuk fel, azok szakmai alapokon állnak, mégis közérthetőek.
TÉMÁK
online online tér online világ online pornó Online Games Online tréning online terápia online függőség online hűtlenség online társkeresés Mindset Online Stop párkapcsolat önismeret szorongás boldogság terápia depresszió család megküzdés psziché szerelem sport interjú mindfulness motiváció személyiség fejlődés pszichológus sportpszichológia kötődésKapcsolataink
Kapcsolatban – avagy miért posztoljuk a párkapcsolatunkat online?Vajon miért posztolunk a párunkról a közösségi médiában? Milyen előnyeink származhatnak ebből? Min múlik, hogy valaki megjeleníti-e a párkapcsolatát az online térben?
Gyermekpszichológia
A behálózás művészete – avagy az online groomingNapjainkban egyre több ember – főként fiatal – esik áldozatául az online grooming jelenségének. Mit is takar pontosan ez a kifejezés, és mit tehetünk ellene?
Pszichológus Szemmel
TikTok terápia: Amikor az öndiagnosztizálás virális leszMa már nemcsak előnyös oldalunkat osztjuk meg online, hanem pszichológiai nehézségeinket, akár mentális zavarunkat is. Vajon milyen előnyökkel és hátrányokkal jár, ha pszichológiai ismereteinket a közösségi médiából szerezzük?
Kapcsolataink
Új kurzusunk indul! – Ismerd meg az intimitás rejtelmeit Kacsur Adrienn pszichológus iránymutatásávalA test, a lélek, esetleg az elme szerepének van a legnagyobb befolyása az orgazmusunkra? Ha szeretnéd jobban megismerni az intimitásodat és annak gyökereit, akkor új online kurzusunkat neked találták ki.
Kapcsolataink
Törődés vagy túlzott kontroll? – Mennyire egészséges a párunk online megfigyelése?Elgondolkoztál már azon, mennyire egészséges folyamatos összeköttetésben lenni a mobiltelefon és az internet segítségével a pároddal?
Munkapszichológia
„Hétköznapi szadisták” az online világbanBizonyára sokan találkoztunk már internetezés közben, kéretlen tartalmakkal és rosszindulatú kommentekkel. A trollkodás mára megszokott jelenség a felhasználók körében. Valójában kik a trollok? Mivel magyarázható a viselkedésük?
Sportpszichológiai szakpszichológus
Ha nehéz élethelyzetbe kerültél és úgy érzed, segítségre lenne szükséged, vagy esetleg csak érdeklődnél szolgáltatásainkkal kapcsolatban, írj nekünk, és mi felvesszük veled a kapcsolatot. Bátran keress minket telefonon is!
Jelentkezz be telefonon!
+36 70 329 8180