Szaklapunk olyan pszichológiai tudástárként is funkcionál, ahol több mint 4000 tudományos ismeretterjesztő cikket találsz az emberi psziché megfejtett titkairól. Írásainkat hosszú évek alatt halmoztuk fel, azok szakmai alapokon állnak, mégis közérthetőek.
TÉMÁK
Győr Győri Dávid Soros György Hunyady György Mogyorósi Rebeka dr. Bánki György Szentgyörgyi Tímea Dr. habil Fábri György párkapcsolat önismeret szorongás boldogság terápia depresszió család megküzdés psziché szerelem sport interjú mindfulness motiváció személyiség fejlődés pszichológus sportpszichológia kötődés stressz érzelmek kommunikációÉlet & Pszichológia
PCOS – Az agyunkat sem kíméli?Milyen hatással lehet az agyunkra a policisztás ovárium szindróma? Miként gyorsulhat fel az agyunk öregedése a PCOS következtében? Cikkünkből kiderül!
Szorongás, agresszió, kialvatlanság, fejfájás, hasfájás, gyors szívverés. Csak pár tünet abból, amit a háború kitörése óta a gyermekek átélhetnek, és ami az iskolában is fokozottan megjelenhet az ijesztő hírek hallatára.
Sportpszichológia
Vajon fontos az érzelmi intelligencia a sportban is?Az érzelmek nagyon befolyásolják életünket és azok kezelése a sportban is elengedhetetlen akár nézői, akár művelői vagyunk egy-egy sportágnak. Hogyan befolyásolják a rajt előtt a gyorskorcsolyázót a szurkolói hangok? Mit lehet tenni érzelmeink szabályozás
Sportpszichológia
Az ultrafutás, mint életstílus és annak pszichológiájaMiért vonzóbb futók körében az ultratávok teljesítése, mint az egyre gyorsabban futott kilométerek? Hol lehet a határ? Mit adhat az egyre több kilométer teljesítése?
Személyiség
15 másodperc hírnév – a "TikTok" láz nyomábanA villámgyorsasággal terjedő TikTok sokak számára ismerős alkalmazás lehet. Vajon mi állhat sikerénének hátterében? Cikkünkben pszichológiai szempotból járjuk körül a TikTok-jelenséget.
Sportpszichológia
"Minél vékonyabb vagyok, annál gyorsabb leszek" – evészavarok a sportbanAz étkezési zavarokat a nem sportolók körében is igen súlyos és nagy odafigyelést igénylő betegségként tartjuk számon, azonban a sportolók (nemtől függetlenül) jóval veszélyeztetettebbek nem sportoló társaikhoz képest.
Ha nehéz élethelyzetbe kerültél és úgy érzed, segítségre lenne szükséged, vagy esetleg csak érdeklődnél szolgáltatásainkkal kapcsolatban, írj nekünk, és mi felvesszük veled a kapcsolatot. Bátran keress minket telefonon is!
Jelentkezz be telefonon!
+36 70 329 8180